امروزه اهمیت فضای اینترنت بر هیچیک از کاربران آن پوشیده نیست. بیهوده نیست که عنوان کنیم که داشتن یک وبسایت با رتبه خوب در گوگل می تواند نتایج و بازخور خدمات و محصولات هر کسبو و کاری را دگرگون و چندبرابر کند
ما با تخصص و دانش کارشناسان زبده وب، وب سایت ادکن را راه اندازی نموده ایم تا با خدماتی مثل درج رایگان آگهی که به کاربران ارائه می دهیم بتوانیم این فرصت را به کاربران خود بدهیم تا در بالاترین رنکینگ و صفحات اول نتایج موتورهای جستجو محصولات و خدمات خود را حتی بدون داشتن یک وب سایت مجزا معرفی نمایند. در این راستا تلاش بی وقفه و طولانی کارشناسان وب سایت اد کن در زمینه سازی این هدف پر اهمیت مستمر بوده و انشاله تا رسیدن به نتیجه نهایی بعنوان بزرگترین و بهترین وب سایت در آگهی ادامه خواهد داشت.
از سویی نیز تمامی همکارانی که در زمینه انجام پروژه های سئو و بهینه سازی سایت های مشتریان خود فعالیت می کنند ، تایید می نمایند که ایجاد و درج لینک هایی از سایتهای هدفشان در وب سایت های فعال و پر مخاطب نه تنها عاملی بسیار موثر ، بلکه در مواردی زیادی برای سئو بسیار مهم و حیاتی تلقی می شود.
امروز به نوبه خود خوشحالیم که خدماتی را با ادد کن ارائه می دهیم ، به خوبی شامل اهداف همکارانی می شود که قصد سئوی پروژه های خود را دارند و دیگر نیازی به جستجوی وب سایتهایی که تنها خدمات ثبت آگهی رایگان ارائه می دهند نیستند تا فقط مجاز به به ثبت یک لینک از وب سایتشان باشند و از این پس در اد کن می توانند هر تعداد لینک از وب سایت و یا صفحات مهم مورد نظرشان را که می خواهند قرار دهند و از این بابت بسیار خرسندیم که در این مسیر اولین هستیم و انشاله بهترین نیز خواهیم بود.
ثبت تبلیغات و بک لینک بصورت رایگان تنها خدمات ما نیستند و می توانید سایر خدمات و محصولات تحت وب ما را در فروشگاه ساینماد ملاحظه نمایید و هر یک را که می خواهید سفارش دهید.
با کمال احترام
مدیریت اد کن